Header Image

KTO SME

Dvaja zanietenci, ktorí sú presvedčení o tom, že zlyhania sú skúsenosti, ktoré nás majú posúvať ďalej na ceste.

MY SME THE JOURNEY

Dvaja zanietenci, ktorí sú presvedčení o tom, že zlyhania sú skúsenosti, ktoré nás majú posúvať ďalej na ceste. Veríme, že úspechy sú odmeny za dlhodobú prácu a energiu, ktorú človek do svojho života investoval. Snažíme sa naším klientom pomáhať na ich ceste za cieľmi, či už sú to športové úspechy, osobnostný rast, pracovné úspechy alebo zmeny v živote tak, aby čo najefektívnejšie využívali svoje vnútorné zdroje, svoj potenciál a žili život, na ktorý budú spätne pozerať ako plnohodnotný a využitý najlepšie ako to bolo možné.

Môžeme Vám pomôcť?

Prvá konzultácia je u nás vždy zdarma!

NÁŠ TÍM

Mojmír Trebuňák

PhDr. Mojmír Trebuňák

Môj príbeh je spätý s futbalom a športom od útleho detstva. Svojím snom a cieľom som sa snažil podriadiť všetko, aj keď som vedel, že aktívne futbal nebudem hrávať večne. Počas profesionálnej kariéry som nadobudol skúsenosti a vedomosti o prežívaní športovca z prvej ruky. Tento pohľad doplnilo štúdium na Univerzite, kde boli popri všeobecných predmetoch mojím hlavným zameraním psychológia športu a výkonu. Po škole som si začal dopĺňať trénerské vzdelanie, aby som lepšie chápal šport aj z ďalšej perspektívy. Dnes spolupracujem s Východoslovenským futbalovým zväzom, som členom Asociácie športových psychológov. Všetky tieto skúsenosti a vedomosti mi umožňujú nazerať na klientov ako na komplexné bytosti a prispievajú k budovaniu The Journey. Pretože život nie je o cieli, ale o ceste k nemu. Tá cesta môže byť náročná a kľukatá, ale je aj unikátna a jedinečne krásna pre každého, o to viac, ak po nej nekráča sám. Rád budem súčasťou tej Vašej a zdieľať ju s Vami, ako som niekedy chcel zdieľať ja tú svoju.

VSFZ - Mentálny tréner

Mentálny tréner pri reprezentačných výberoch VSFZ

2020

Získanie UEFA B Licencie

2019

Získanie Grassroots C licencie

2017

Obhájenie rigoróznej práce

PhDr. v oblasti poradenstva a sociálnych služieb na ISM Prešov

Hráč Fortuna ligy

Pôsobenie v drese 1. FC Tatran Prešov

2016

Dosiahnutie magisterského vzdelania

Na Prešovskej Univerzite v Prešove v odbore psychológia

2013

1. ligový štart za MFK Košice

Slavomíra Trebuňáková

PhDr. Slavomíra Trebuňáková

Práca s ľuďmi bola pre mňa dlhodobo jasnou voľbou. Postupom času sa moja profesia kryštalizovala na odbor psychológie, ako to však býva zvykom, štúdium na vysokej škole pokrylo len časť mojej zvedavosti a záujmu o ľudské prežívanie. A tak vo vzdelávaní neustále pokračujem. V priebehu zamestnaní som mala možnosť stretnúť sa s rôznymi oblasťami psychológie, pracovať s detskými aj dospelými klientmi, s bežnou populáciou aj s ľuďmi s rôznymi telesnými a psychickými ťažkosťami, v školstve aj v zdravotníctve a všetky tieto skúsenosti považujem za nedoceniteľné, pretože či už boli lepšie alebo náročnejšie chvíle, priviedli ma práve sem. Z viacerých výskumov je známe, že človek dokáže prežívať šťastie práve vtedy, keď pomáha iným. Túto pomoc si môžeme predstaviť rôzne, v mojom prípade je to práve The Journey, ktorá je aj mojou osobnou cestou a tak mi dovoľte byť šťastnou z pomoci práve Vám.

2019

Rorschachov test

Supervízny psychodiagnostický kurz v Rorschachovej metóde

Systemická psychoterapia

Komplexný psychoterapeutický výcvik (800h) v systemickom psístupe „Umenie terapie“

2018

Obhájenie rigoróznej práce

PhDr. v oblasti poradenstva a sociálnych služieb na ISM Prešov

2017

Dosiahnutie magisterského vzdelania

Na Prešovskej Univerzite v Prešove v odbore psychológia

2016

Rozširujúce štúdium psychológie a psychoterapie

Pražská vysoká škola psychosociálních štúdií, psychoterapeutická fakulta

POVEDALI O NÁS

Veľká spokojnosť.

Výsledky som spozoroval už po pár stretnutiach. Služby The Joruney Vám určite odporúčam.

Samuel/Študent (17r)